Main menu

Pages

Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalı

 İyi bir Banyo Nasıl Yapılır Banyo, evimizdeki en önemli kısımdır. Bu yerde faaliyetinize başlayacak ve sona ereceksiniz. Burayı yeniden dekore etmek istiyorsanız, birkaç yönü göz önünde bulundurmanız gerekir.

Burada dikkat edilmesi gereken hususlar boyut, durum, konum, aydınlatma, hava sirkülasyonu ve güvenliktir. İlk yön boyuttur. Büyük bir eviniz varsa, büyük bir banyonuz olabilir. Odanın büyüklüğü evinize bağlıdır. Küçük bir ev için, daha büyük görünmesi için banyoyu dekore edebilirsiniz.

İkinci yön koşuldur. Banyonuz ıslak mı kuru mu? Islak veya kuru zemine sahip olmayı seçebilirsiniz. Bu iki stili bir odada birleştirebilirsiniz. Kuru ve ıslak alanı plastik veya cam elyafla ayırın.

Piyasada çeşitli AC türleri vardır. Klima sisteminden hangisinin size en uygun olacağını seçebilirsiniz. En popüler klima ünitesini, yani pencere klimasını kurabilirsiniz. Bu üniteyi duvarınıza bir yuva yaparak monte edebilirsiniz. banyonuzda büyük bir tadilat yapmanıza gerek yok. Bu klima, dışarıdan daha iyi havalandırma ve temiz hava almanıza yardımcı olacaktır.