Main menu

Pages

Depolama Kutuları: Organizasyonun Anahtarları

 Organizasyon, bazı insanlara doğal olarak gelirken, diğerleri gerçekten her şey için bir yer bulmakta zorlanıyor. Gerçekte, en büyük sorun, her şeyin amaçlanan yerine geri dönüş yolunu bulmasını sağlamaktır. Dağınıklıkla sürekli mücadele eden insanlardan biriyseniz, harika bir çözüm depolama kutularıdır. Onlar uygun fiyatlı ve bir çırpıda organize olun.


Piyasada çok çeşitli depolama kutuları bulunmaktadır, bu nedenle mevcut olan çeşitli türleri araştırarak başlayabilirsiniz. Onları plastik, ahşap, bambu ve hatta kumaştan bulabilirsiniz. Kumaş kutuları caziptir çünkü genellikle dayanıklı bir tuval olan kumaştan yapılırlar. Genellikle üç set halinde satılırlar, ancak bunları daha büyük setlerde de satın alabilirsiniz. Kumaş kutular özellikle keten dolap ve yatak odası dolabı için çok uygundur.


Depolama Kutuları İle Oyuncakları Yerinde Tutun


Oyuncakları yerinde tutmak çoğu ebeveyn için sürekli bir mücadeledir, bu nedenle oyuncakları saklamak için özel olarak tasarlanmış saklama kutuları olması şaşırtıcı değildir. En popüler örneklerden biri, çok çeşitli renkli plastik küvetlere ev sahipliği yapan ahşap bir çerçeveye sahiptir. Bunları ana renklerde ve pastel renklerde bulabilirsiniz, bu da bu parçayı çocuğunuzun odasının tasarım dekoruna sığdırmayı kolaylaştırır. Bu sistemler şaşırtıcı miktarda oyuncak tutar ve oyuncak karmaşasıyla mücadele söz konusu olduğunda onları iyi bir pazarlık haline getirir.


İstiflenebilir saklama kutuları kiler ve garaj için mükemmel bir seçenektir. Bu tip kutular çeşitli boyutlarda gelir, ancak beyzbol eldivenleri ve diğer spor malzemeleri gibi eşyaları garajda saklamak için çok uygun olan daha büyük olanlardır. Kilerde soğan, patates ve diğer dökme ürünler için mükemmeldir.


Yola çıktıktan sonra, muhtemelen evinizdeki her odayı organize edene kadar duramayacağınızı göreceksiniz. Neyse ki, bunu yapmak zor olmayacak çünkü tüm kuruluş ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeterli saklama kabı var. Plastik, kumaş veya bambuyu tercih etseniz de, yakında bu kadar dağınık bir alanda nasıl bir araya geldiğinizi merak edeceksiniz.


Bir organizasyon fanatiği olan Julie, evini (ve sizinkini) kurmanın yaratıcı yollarını bulmayı çok seviyor!) pratik ürünlerle ve verimli problem çözme ile haklara sahip olmak. Dolabınızı dolap düzenleyicileri ile ele alın ve dağınıklık sorununuza yardımcı olacak diğer harika ürünler için Yer Koruyucuları ziyaret edin.