Main menu

Pages

Saklama Kabı Önerileri Sanat Ve Zanaat Odalarınız İçin

 Zanaat Odanız için Saklama Kabı Önerileri Bir zanaat odası düzenlemek zor bir çaba olabilir. El işi ile ilgili çok özel bir amaç için tasarlanmış bir saklama kabı bulabilmenize rağmen, alanınızı düzenlerken farklı bir rotaya gitmek genellikle daha kolaydır. Bunun yerine, favori web sitenizin ev organizasyon departmanından alışveriş yapmayı ve özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için kutular, kutular ve organizatörler satın almayı tercih edin.

Zanaat odanızı düzenlemeye başlamak, sahip olduklarınızı stoklamayı gerektirir. Benzer öğeleri bir araya toplayın, ardından eldeki görev için çok uygun bir saklama kabı aramak için dışarı çıkın. Örneğin, nakış ipi ve ipliği doğrudan ışıktan uzak tutulmalı ve böceklerden ve tozdan korunmalıdır. Mükemmel çözüm, istiflenebilir plastik çekmeceler kümesidir. Çeşitli boyutlarda gelirler ve şeffaf ön kısımlar içeride ne olduğunu görmeyi kolaylaştırır.

Saklama kabı önerileri

Scrapbooking kağıtlarının hassas yapıları nedeniyle saklanması zor olabilir. Koleksiyonunuz küçükse, sığ çekmeceli tekerlekli bir araba düşünün. Alternatif olarak, bir dosya sistemi kullanın ve koleksiyonunuzu bir veya iki dosya kutusuna yerleştirin. Dosya kutuları desenler ve el sanatları dergileri için de iyi çalışır, bu yüzden birkaç tane daha satın alın. Sonunda bir avuç kutunuz varsa, saklama kabı sistemi gibi dosya kutularını tutmak için özel olarak tasarlanmış bir raf parçası satın almayı düşünün.

Düğmeler ve bulgular gibi daha küçük öğelerin bir çekmeceye atıldığını görürseniz, daha küçük kutular satın alın ve benzer şeyleri bir arada saklayın. Her şeyi barındırmak için muhtemelen birden fazla saklama kabına ihtiyaç duyacağınız için bir dizi dekoratif saklama kutusu düşünün. Sütyen ve cam boncuklar gibi çok küçük parçalar, kullanım kolaylığı için renk veya türe göre düzenlenmiş, yeniden tasarlanmış bir baharat rafında en iyi şekilde saklanır. Küçük istiflenebilir düzenleme kutuları zanaat masası için mükemmeldir; makas, tutkal, kalem ve not defterini kolayca ulaşılabilecek bir yerde tutun.